Felting, Felt, jewelery,Filc artystyczny, decoupage, biżuteria, scrapbooking i inne...

***

Nie trzeba mnie wyganiać, nie trzeba mnie odpychać!


Obejmę jabłoń za szyję, zacznę z jabłonią usychać,


zapłaczę nad agrestem, przejdę się malinami,


będą skurczone liście, jagody z czarnymi plamami.


Nie trzeba mnie wyganiać! Szparagi wyginą suche,


do grząd cienistych truskawek namówię ciotkę ropuchę.


Kazimiera Iłłakowiczówna "Licho"


Pokazywanie postów oznaczonych etykietą notes. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą notes. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Extravaganza

Byłam na warsztatach w Poznaniu! Z Andym Skinnerem i Moniką Maksym. Było super, mediowo, intensywnie, wesoło. To moje drugie warsztaty z nimi, wcześniej byłam w Krakowie, ale do tej pory nie zebrałam się, by pokazać tu tamte prace... Spotkałam znajome z poprzedniego wyjazdu, poznałam nowe, fantastyczne osoby. Świetny klimat i zgrana drużyna :D

Zrobiliśmy trzy prace na warsztatach  głównych i jedną na make&take ale tej nie skończyłam jeszcze.

Jedna z nich będzie inspiracją na Kwietniowe wyzwanie SanDee&amelie' Steampunk Challenge. Jest to notes zrobiony u Andy Skinnera. Pokryty niebieską patyną, do przetrać użyliśmy jakiś nowych jego wosków.




A to już reszta wasztatowych cudów!!!

Obraz  kafelków malowanych przy pomocy gelly plate i gumowego wałka.



I pudełko









https://sandee-and-amelie.blogspot.com/


sobota, 16 lutego 2019

Jednorożec

Cześć!
To urodzinowy post, taki trochę pamiątkowy.
Nic niezwykłego. Kolejna okładka do rocznego kalendarza. Ociągałam się ze zrobieniem go dość długo, bo przede wszystkim chciałam coś innego w kolorystyce. Skusiłam się na wyzwanie wyzwanie w MiexedMediaPlace. Kolory i motyw gwiazdek, migocących drobinek, złotawego światła... Cudo



Ten jednorożec z brokatem w środku skradł moje serce! Choć nie wiedziałam jaka będzie okładka, to on od początku był na nią przewidziany! Nie mogło zabraknąć ważki- tym razem guzik i popiersia- gipsowy element zegarowy. No i coś ruchomego- obecnie rączka do szuflady :D

A przy okazji buszowania po różnych blogach odkryłam jeszcze kilka innych zabaw, które mnie zainspirowały.







Tył


A tu moodboard. Piękny!
(Link po naciśnięciu zdjęcia)
https://mixedmediaplace.blogspot.com/2019/01/january-challenge.html

https://decoart.com/

środa, 14 listopada 2018

Alchemia

Może nie najzimniej, ale za to ciemnawo.. Listopad... Mam nadzieję, że trzymacie się cieplutko i macie czas na drobne przyjemności typu: kocyk, coś ciepłego do picia, coś ku pokrzepieniu ducha (film, książka, muzyka, cokolwiek, co tam lubicie).

Jadę na warsztaty w weekend i nagle mnie dopadło, że nie mam w czym pisać notatek... Znaczy mam, ale głupio mi pisać w notesie reklamowym jakiegoś banku... Sprezentowanym przypadkiem... Więc wzięłam się do roboty, mimo marudzenia, że znów bałagan robię itp...



Od dawna nie bawiłam się tak sama dla siebie, żeby zgłosić gdzieś swoja pracę ot, tak po prostu. Nadarzył się temat "Alchemia"  w MixedMedia&Art, z pięknym moodboardem...
Zainspirowały mnie tu kolory, elementy, sam tytuł... Uwielbiam takie alchemiczne motywy, robienie tej okładki, to była czysta przyjemność.


https://mixedmediaandart.blogspot.com/2018/10/october-challenge-alchemy.html

Zdjęcia początkowo były nie najlepsze, bo ciągle ostatnio mi ciemno, ale dziś po mgłach wyszło słońce i mogłam pokazać pracę w lepszym świetle :D



 I haven't jointed any challenge for a long time, for myself.The theme "Alchemy" at MixedMedia & Art was perfect, with a beautiful moodboard ...

I was inspired by colors, elements, the title... I love such alchemical motifs, making this notebook cover, it was pure pleasure.










Dziękuję za tak fantastyczny temat... notes będzie kolejnym moim skarbem...
Trzymajcie się ciepło! Dbajcie o siebie! Pa! :D

A oto i produkty DecoArt użyte do pracy:


https://decoart.com/blog/

niedziela, 1 lipca 2018

Złoty Balonik

Notesów nigdy dość!
Ten jest niewielki, miał kartki i okładkę z papieru czerpanego, znalazłam go w jakimś lumpeksie. Przeleżał sobie w zbirach pod tytułem "bazy". Ostatnio zachwyciły mnie tu i ówdzie prace z takim jakby mchem, nie pamiętam już, gdzie je widziałam... No i w związku z tym pomyślałam, że zacznę też próbować mchu :D
Stąd kolejna okładka, kolejnego notesiku.
Jako letnia inspiracja dla Wyzwania Summer Special Anything Goes Steampunk/Industrial u San Dee&amelie's Steampunk Challenge.
Wyzwanie trwa dwa najbliższe miesiące, wiec zapraszam do letniej zabawy!







https://decoart.com/blog/

Takich produktów użyłam w tej pracy od DecoArt:


https://sandee-and-amelie.blogspot.com/2018/07/sandee-steampunk-summer-special-2018.html

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dexter...